Oferty pracy

Zatrudnimy samodzielnego pracownika prac wykończeniowych - glazurnik

glazurnikObowiązki:

  • Malowanie,
  • Szpachlowanie,
  • Montaż glazury.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy minimum 3 lata
  • Podstawowa wiedza w zakresie prac wykończeniowych.
  • Dyspozycyjność,
  • Dokładność i pracowitość,
  • Odpowiedzialność, samodzielność,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Wykształcenie min. Zawodowe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę (po okresie próbnym) B2B, zlecenie,
  • Warunki finansowe zależne od doświadczenia oraz zaangażowania,
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy,
  • Premie kwartalne,
  • Praca w profesjonalnym otoczeniu,
  • Pełne wsparcie techniczne.

Zatrudnimy montera instalacji sanitarnych – praca przy montażu: wewnętrznych i zewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji gazowych, instalacji grzewczych, wentylacji

Obowiązki:

  • Wykonanie zadań związanych z montażem i wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych,
  • Wykonywanie prób szczelności instalacji,
  • Biały montaż związany z instalacjami sanitarnymi.

Wymagania:monter instalacji

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych/hydraulika lub pokrewne,
  • Podstawowa wiedza o hydraulice i elektryce,
  • Posiadanie uprawnień spawacza gazowego (mile widziane),
  • Prawo jazdy kat.B (wymóg konieczny),
  • Wykształcenie min. Zawodowe, techniczne.